Caracteristici generale
| Tip | auto |
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 70 Ah |
| Curent de pornire | 645 A |
| Tehnologie EFB
?
| da |
| Polaritate borne | «1» |
| Deservire | Nedeservite |
| Lungime | 260 mm |
| Lățime | 172 mm |
| Înălțime | 220 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Camel |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Camel D26R EFB 70Ah sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.