Caracteristici generale
| Model | MM827 |
| Tip | telefon |
| Diagonala display | 2.8 inch,
1.77 inch |
| Rezolutie display | 320x240 |
| Tipul matricei de ecran | LCD |
| Camera foto | 2 Mp |
| Capacitatea bateriei | 1400 mAh |
| Slot memorie | da |
| Dimensiuni | 110x57x20 mm |
| Greutate | 125 g |
| Culoare | negru |
| Altele | buton SOS |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.28 kg |
| Producător | Maxcom |
| Cod EAN | 2999001275532, 5908235977003 |
Specificațiile și imaginile produsului Telefon mobil Maxcom MM827 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.