Caracteristici generale
| Tipul motorului | electric |
| Motor | perie |
| Presiune maximă | 130 Bar |
| Debit transportat | 348 l/h |
| Temperatura maximă de alimentare | 35 °C |
| Lungimea furtunului de înaltă presiune | 5 m |
| Alimentare | priză |
| Putere consumată | 1800 W |
| Materialul pompei | alamă |
| Roţi pentru transport | da |
| Rezervor pentru detergent | da |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Wadfow |
| Cod EAN | 6976057335140 |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de curăţat cu înaltă presiune Wadfow WHP3A18 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.