Descoperă plăcerea deplasării urbane cu trotineta Micro Sprite LED, un model modern ce combină designul elegant cu funcționalitatea practică. Finisajul cromat argintiu și roțile LED frontale și posterioare oferă un plus de vizibilitate și stil, fiind perfectă atât ziua, cât și seara.
Caracteristici:
Design Compact, pliabil, ușor de transportat
Roți LED: Față și spate, pentru vizibilitate crescută
Ghidaj ghidon din plastic pentru stabilitate
Suport (kickstand) pentru parcare ușoară
Ghidon reglabil pe înălțime: 63–95 cm
Sarcină maximă: 100 kg
| Tip | pentru copii |
| Сategorie de vârstă | 5-12 ani |
| Sarcina maximă | 100 kg |
| Material | aluminiu |
| Materialul roților | poliuretan |
| Număr de roți | 2 |
| Frână de picior | da |
| Inălțimea maximă | 95 |
| Dimensiunile platformei | 34x10 |
| Construcție pliabilă | da |
| Reglarea înălțimii | da |
| Suport | da |
| Iluminare | da |
| Diametrul roților din față | 12 cm |
| Diametrul roților din spate | 10 cm |
| Greutate | 2.85 kg |
| Culoare | albastru |
| Rigiditate roată | 83А |
| Producător | Micro |
| Cod EAN | 7630053530983 |









