| Diagonala ? | 14 inch |
| Rezolutie ? | 1920x1200 |
| Tipul matricei de ecran | OLED |
| Tip | notebook |
| Frecvența ecranului | 60 Hz |
| Tip de ecran de acoperire | Anti-Glare |
| Tip procesor | Qualcomm Snapdragon |
| Procesor | X2E-88-100 |
| Număr de nuclee | 18 |
| Frecvență procesor | 3.4 GHz |
| Frecvență procesor (Turbo Boost) | 4.7 GHz |
| Memorie RAM | 32 GB |
| Tip memorie | DDR5 |
| Dispozitiv de stocare | PCIe M.2 NVMe |
| SSD Disc | 1024 Gb |
| Tip memorie video ? | integrata |
| Chipset video | Qaulcomm Adreno |
| Capacitatea bateriei | 70 Wh |
| Port HDMI ? | da |
| USB type C | da |
| Wi-Fi ? | da |
| Bluetooth | da |
| Tastatură iluminată | da |
| Tip OC | Windows 11 Home |
| Culoare exterior | bej |
| Dimensiuni | 311x214x16 mm |
| Greutate | 0.99 kg |
| Altele | iluminare albă a tastaturii |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Asus |
| Cod EAN | 4711636435666 |









