• Cadran reglabil pentru controlul eliberării de substanțe chimice;
• Integrat cu termometru;
• Afișează atât Fahrenheit, cât și Celsius;
• Temperatura ușor de citit;
• Nu sunt incluse tablete.
| Material | plastic |
| Diametru dozator | 12.7 cm |
| Diametrul pastilei | 2.5 cm |
| Greutatea maximă pastilelor | 20 g |
| Termometru încorporat | da |
| Capac cu blocare | da |
| Culoare | albastru |
| Greutatea brută | 0.18 kg |
| Producător | Avenli |
| Cod EAN | 2000000066516, 6920388616539 |






