Caracteristici generale
| Tip cantar | diagnostic |
| Greutate maxima | 150 kg |
| Diviziune | 100 g |
| Eroare admisibila | 100 g |
| Memorie | 12 utilizatori |
| Pornire automata | da |
| Oprire automata | da |
| Indicator de suprasarcină | da |
| Afisarea grasimii corporale | da |
| Indicarea proporției de umiditate din organism | da |
| Indicarea masei musculare | da |
| Platforma | sticlă |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | First |
Specificațiile și imaginile produsului Cântar de podea First FA-8006-3-BA sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.