Caracteristici generale
| Putere | 2500 W |
| Capacitate cuptor | 80 l |
| Numărul de moduri de încălzire | 3 |
| Termostat | 0-250 °C |
| Timer | 90 min. |
| Iluminat interior | da |
| Numărul de pahare de usi | 2 |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 395x635x550 mm |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Zilan |
| Cod EAN | 2009997923888, 8682744813997 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuptor de masa Zilan ZLN-3480 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.