| Putere | 3000 W |
| Capacitate cuptor | 70 l |
| Numărul de moduri de încălzire | 4 |
| Termostat | până la 250 °C |
| Grill (top zece) | da |
| Timer | 90 min. |
| Iluminat interior | da |
| Numărul de pahare de usi | 2 |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 500x640x380 mm |
| Culoare | negru |
| Greutate | 14 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hausberg |





















