| Putere | 1800 W |
| Capacitate cuptor | 35 l |
| Termostat | până la 250 °C |
| Semnal sonor | da |
| Iluminat interior | da |
| Numărul de pahare de usi | 2 |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 330x500x360 mm |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 10.37 kg |
| Producător | Zilan |
| Cod EAN | 8682744808894 |




















