| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | incandescentă , economie de energie , LED |
| Tip patron | E27 |
| Consumul de energie | 60 W |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | lemn |
| Material carcasa | lemn |
| Culoare abajur | lemn |
| Culoare carcasa | lemn |
| Înălţime | 410 mm |
| Diametru | 300 mm |
| Dimensiuni | 300х410 mm |
| Producător | J-line |
| Cod EAN | 5400924207953 |









