Caracteristici generale
| Flux luminos | 1200 lm |
| Tipul de strălucire | 3900K |
| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | LED SMD |
| Tip patron | bec LED încorporat |
| Consumul de energie | 7.5 W |
| Viață a lămpii | 30000 ore |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | plastic |
| Material carcasa | plastic |
| Culoare abajur | alb |
| Culoare carcasa | alb |
| Înălţime | 400 mm |
| Diametru | 125 mm |
| Dimensiuni | 400х413х125 mm |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Xiaomi |
| Cod EAN | 6941812795941 |
Specificațiile și imaginile produsului Veioză birou Xiaomi Desk Lamp Lite sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.