Caracteristici generale
| Tip | auriculare |
| Platformă | Android ,
iOS |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | fără fir |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Conector | Bluetooth |
| Controlul volumului | da |
| Durată de redare | 7 h:m |
| Durată de redare cu husă | 35 h |
| Timp de așteptare | 180 h:m |
| Capacitatea a baterielor | 35 mAh |
| Capacitatea bateriei în husă | 400 mAh |
| Culoare | alb |
| Dimensiune | 50x50x2 mm |
| Greutate | 37 g |
Alte informații
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6931474798503 |
Specificațiile și imaginile produsului Căşti Hoco EQ1 Music White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.