Caracteristici generale
| Tip | supra-aurale |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | fără fir |
| Microfon | da |
| Diametru difuzor | 33 mm |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Controlul volumului | da |
| Durată de redare | 57 h:m |
| Interfața de încărcare | USB Type C |
| Capacitatea a baterielor | 450 mAh |
| Culoare | alb |
| Greutate | 157 g |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.37 kg |
| Producător | JBL |
| Cod EAN | 050036394970, 6925281963667, 6925281964732 |
Specificațiile și imaginile produsului Căşti JBL Tune 520BT White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.