| Tip | supra-aurale |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | combinate (fir/bluetooth) |
| Microfon | da |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 20 - 20000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Lungime cablu | 1.2 |
| Conector | mini-jack (3.5 mm) |
| Durată de redare | 50 h:m |
| Interfața de încărcare | USB Type C |
| Capacitatea a baterielor | 690 mAh |
| Culoare | negru |
| Greutate | 220 g |
| Producător | JBL |
| Cod EAN | 050036382779, 6925281988219 |









