| Tip | supra-aurale |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | fără fir |
| Microfon | da |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 20 - 20000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Durată de redare | 50 h:m |
| Culoare | alb |
| Greutate | 220 g |
| Producător | JBL |
| Cod EAN | 6925281988226 |









