Caracteristici generale
| Tip | gaming(streaming) |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Construcție | de masa |
| Frecvență minimă | 40 Hz |
| Frecvență | 40-16000 Hz |
| Orientare | unidirecțional |
| Conectare | cu fir |
| Raport semnal/zgomot | 95 dB |
| Buton de introducere | da |
| RGB iluminare | da |
| Alimentare | USB |
| Разъемы | USB |
| Culoare | negru |
| Greutate | 800 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Maono |
| Cod EAN | 6972237682240 |
Specificațiile și imaginile produsului Microfon Maono PD100XRGB sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.