Caracteristici generale
| Tip | supra-aurale |
| Sistem acustic | închis |
| Tehnologie | fără fir |
| Microfon | da |
| Diametru difuzor | 40 mm |
| Răspuns în frecvenţă | 20 - 20000 Hz |
| Frecvența minimă reproductibilă | 20 Hz |
| Frecvența maximă reproductibilă | 20000 Hz |
| Durată de redare | 50 h:m |
| Culoare | bej |
| Greutate | 220 g |
Alte informații
| Producător | JBL |
| Cod EAN | 6925281988240, 6925287988240 |
Specificațiile și imaginile produsului Căşti JBL Tune 710BT Blush sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.