| Tip | adulți |
| Categorie | unisex |
| Marimea | 44 |
| Culoare | gri/roșu |
| Shell | piele de vinil |
| Fixare | buckley , buckley toc bobinare , șireturi |
| Rama | aluminiu |
| Lungime rama | 290 mm |
| Roți | Supreme |
| Mărimea roți | 80 mm |
| Rigiditatea roți | 85A |
| Numărul de roți | 4 |
| Material roți | poliuretan |
| Rulmenți | Twincam ILQ 7+ |
| Frână | da |
| Amortizor la călcâi | da |
| Producător | RollerBlade |









