| Tip | adulți |
| Categorie | unisex |
| Marimea | 42 |
| Culoare | gri/roșu |
| Shell | piele de vinil |
| Fixare | buckley , buckley toc bobinare , șireturi |
| Rama | aluminiu |
| Lungime rama | 270 mm |
| Roți | Supreme |
| Mărimea roți | 80 mm |
| Rigiditatea roți | 85A |
| Numărul de roți | 4 |
| Material roți | poliuretan |
| Rulmenți | Twincam ILQ 7+ |
| Frână | da |
| Amortizor la călcâi | da |
| Producător | RollerBlade |
| Cod EAN | 2999001272371, 8050459824278 |








