Caracteristici generale
| Tip | pliant |
| Material de mâner | compozit |
| Mâner de culoare | negru |
| Material de lamă | inox |
| Duritatea oțelului | 57 Rockwell |
| Lungimea cuțitului | 165 mm |
| Lungimea lamei | 70 mm |
| Lungimea mânerului | 95 mm |
| Grosimea lamei | 2.5 mm |
| Tip blocare cuțit | liner lock |
| Greutate | 70 g |
| Accesorii opționale | clemă pentru fixarea la curea sau în buzunar |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit Black Fox BF-91 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.