| Tip | de scufundări |
| Material de mâner | nailon , cauciuc |
| Mâner de culoare | negru |
| Material de lamă | inox |
| Duritatea oțelului | 56 Rockwell |
| Lungimea cuțitului | 212 mm |
| Lungimea lamei | 107 mm |
| Lungimea mânerului | 105 mm |
| Grosimea lamei | 3.7 mm |
| Tecii/pungă de | da |
| Greutate | 140 g |
| Producător | Fox |
| Cod EAN | 8053675009641 |









