Caracteristici generale
| Tip | turistic |
| Material de mâner | cauciuc |
| Mâner de culoare | verde |
| Material de lamă | inox |
| Lungimea cuțitului | 153 mm |
| Lungimea lamei | 59 mm |
| Grosimea lamei | 2 mm |
| Tecii/pungă de | da |
| Greutate | 78.8 g |
Alte informații
| Producător | Morakniv |
| Cod EAN | 7391846025528, 7391846025573 |
Specificațiile și imaginile produsului Cuțit Morakniv Eldris LightDuty Mint Green (13855) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.