Caracteristici generale
| Tip | manual |
| Putere | 1000 W |
| Capacitate rezervor de apă | 100 ml |
| Jet de abur continuu | 20 g/min |
| Timp de încălzire | 30 s |
| Lungime cablu de alimentare | 2 m |
| Culoare | verde |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Philips |
| Cod EAN | 8710103970897 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de călcat vertical cu abur Philips STH3010/70 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.