Caracteristici generale
| Tip | staționar |
| Putere | 2300 W |
| Capacitate rezervor de apă | 1500 ml |
| Reglarea aburului | 3 setări |
| Jet de abur continuu | 47 g/min |
| Timp de încălzire | 35 s |
| Lungime cablu de abur | 1.3 m |
| Lungime cablu de alimentare | 2 m |
| Tijă reglabilă | da |
| Agăţătoare haine | da |
| Culoare | alb |
| Greutate | 4.7 kg |
| Dimensiuni | 171x24.6x40 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Polaris |
| Cod EAN | 5055539173515 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de călcat vertical cu abur Polaris PGS 1950VA sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.