Caracteristici generale
| Zona de scanare | față și spate |
| Dispozitiv | Cu fir |
| Numărul de senzori | 4 |
| Precizia de măsurare | 10 cm |
| Indicarea | beeper |
| Culoarea unității interioare | negru |
| Diametrul senzorilor | 19 mm |
| Culoarea senzorilor | negru |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.46 kg |
| Producător | Airline |
| Cod EAN | 4680295173533 |
Specificațiile și imaginile produsului Senzor de parcare Airline AEAW002 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.