Caracteristici generale
| Zona de scanare | spate |
| Dispozitiv | Cu fir |
| Numărul de senzori | 4 |
| Precizia de măsurare | 10 cm |
| Distanta de scanare | 0,3-2 m |
| Indicarea | LED-becuri |
| Culoarea unității interioare | negru |
| Diametrul senzorilor | 18.5 mm |
| Culoarea senzorilor | negru |
| Altele | protecție împotriva interferențelor electromagnetice |
Alte informații
| Producător | AMS |
| Cod EAN | 2009885031077 |
Specificațiile și imaginile produsului Senzor de parcare AMS A4191 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.