| Tipul construcției | seră |
| Forma de construcție | arcuită |
| Tipul arcului cadrului | demontabile |
| Lățimea construcției | 2 m |
| Înălțimea construcției | 2 m |
| Lungimea construcției | 4 m |
| Suprafață | 8 m2 |
| Greutatea | 29.1 |
| Materialul cadrului | oțel |
| Acoperire cadru | zincată |
| Grosimea cadrului | 0.7 |
| Diametru ţeavă | 25 mm |
| Material de acoperire | folie armată |
| Densitatea acoperirii | 140 g/m2 |
| Protecție UV | da |
| Material de acoperire inclus | da |
| Producător | Micul Fermier |
| Cod EAN | 6426910021869 |









