Caracteristici generale
| Tipul construcției | seră |
| Forma de construcție | în două ape |
| Tipul arcului cadrului | demontabile |
| Lățimea construcției | 1.4 m |
| Înălțimea construcției | 1.9 m |
| Lungimea construcției | 1.4 m |
| Suprafață | 1.96 m2 |
| Greutatea | 10.1 |
| Materialul cadrului | oțel |
| Acoperire cadru | zincată |
| Material de acoperire | folie de polietilenă |
| Densitatea acoperirii | 140 g/m2 |
| Protecție UV | da |
| Material de acoperire inclus | da |
Specificațiile și imaginile produsului Seră Micul Fermier 1.4x1.4x1.9m sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.