Caracteristici generale
| Tip | pe podea |
| Putere | 1500 W |
| Rezervor de apă | 1.8 l |
| Volumul rezervorului de apă murdară | 1 l |
| Accesorii | Perie pentru mobilă ,
Perie rotundă (mică) ,
Duză dreaptă ,
Furtun flexibil ,
Îngust (direcțional) ,
Pentru îndepărtarea murdăriei ,
Perie pentru podele |
| Lungimea furtunului | 1.9 m |
| Lungime cablu | 5 m |
| Culoare | negru |
| Greutate | 5 kg |
| Dimensiuni | 332x303x241 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Curățitor de abur Hisense HSSC07A sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.