Caracteristici generale
| Reglarea luminii | da |
| Flux luminos | 200 lm |
| Tipul de strălucire | 2700K-6500K |
| Număr de lămpi | 1 |
| Tip de lampă | LED SMD |
| Consumul de energie | 5 W |
| Viață a lămpii | 30000 ore |
| Gradul de protecție | IP 20 |
| Material abajur | plastic |
| Material carcasa | plastic |
| Culoare abajur | alb |
| Culoare carcasa | albastru |
| Dimensiuni | 310х125х369 mm |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.9 kg |
| Producător | Platinet |
| Cod EAN | 5907595452410 |
Specificațiile și imaginile produsului Veioză birou Platinet PDL6731NB Navy Blue sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.