Caracteristici generale
| Alimentare | priza |
| Tip | rindea |
| Putere | 1050 W |
| Numărul de rotații | 16000 rot/min |
| Lățimea rindeluirii | 82 mm |
| Adâncimea rindeluirii | 3 mm |
| Adâncimea maximală de rebating | 15 mm |
| Greutate | 3.4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Grand |
| Cod EAN | 8597756801156 |
Specificațiile și imaginile produsului Rindea electrica Grand РЭ-1050 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.