Caracteristici generale
| Tip | centrifugal |
| Putere | 800 W |
| Trepte de viteza | 2 |
| Diam. tub alimentare | 6.5 mm |
| Cană pentru suc | 0.35 l |
| Recipient pentru pulpă de fructe | 1 l |
| Material carcasă | inox |
| Material sita centrifuga | inox |
| Picior cu ventuză | da |
| Lungime cablu | 1.2 m |
| Protectie împotriva pornirii accidentale | da |
| Protecţie împotriva supraîncălzirii | da |
| Culoare | inox ,
negru |
| Greutate | 2.21 кg |
| Dimensiuni | 257x178x294 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 2.55 kg |
| Producător | Polaris |
| Cod EAN | 5055539115935 |
Specificațiile și imaginile produsului Storcător Polaris PEA 0829 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.