Caracteristici generale
| Tip instalare | submersibilă |
| Tip pompă | de drenaj |
| Protecţie mers în gol | da |
| Debit maxim | 15 m3/h |
| Adâncimea de submersie | 5 m |
| Putere | 1100 W |
| Dimensiune maximă a particulelor | 5 mm |
| Temperatura max. a lichidului | 35 °C |
| Lungimea cablului | 10 m |
| Greutate | 5.9 kg |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 150x150x305 mm |
| Altele | carcasă din oțel inoxidabil |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Makita |
| Cod EAN | 2100001079024, 2100001079826, 4002829831502 |
Specificațiile și imaginile produsului Pompă de drenaj Makita PF1100 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.