| Locație | de colț |
| Lățime | 120 cm |
| Adâncime | 90 cm |
| Înălțime | 86.5 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 120x86.5x90 cm |
| Material blat | LPAL |
| Culoare carcasă | stejar sonoma |
| Material carcasă | LPAL |
| Сuloare fațadă | stejar sonoma |
| Greutate | 34 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Компанит |
| Cod EAN | 2009885029876 |









