| Cu sertare | da |
| Locație | de colț |
| Lățime | 160 cm |
| Adâncime | 110 cm |
| Înălțime | 87.2 cm |
| Dimensiuni (LxIxA) | 160x87.2x110 cm |
| Număr sertare | 3 |
| Material blat | LPAL |
| Culoare carcasă | stejar sonoma |
| Material carcasă | LPAL |
| Сuloare fațadă | stejar sonoma |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Компанит |
| Cod EAN | 2009885034108 |









