| Tip | Stativ pentru partituri |
| Material | aluminiu |
| Culoare | Negru |
| Tip de construcție | Pliant |
| Înălţime minimală | 64 cm |
| Înălţime maximală | 141 cm |
| Dimensiunea suportului de note | 46х29 cm |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Greutatea | 1.5 kg |
| Husă | da |
| Producător | Hebikuo |
| Cod EAN | 2009885024307 |









