Panoul LED Ledvance PL INT SF 600 V 35W 840 EUE este un corp de iluminat profesional, format 600×600 mm, destinat spațiilor de birouri, comerciale și publice.
Emite lumină alb neutru 4000K, oferind un iluminat natural și confortabil pentru activități de lucru și utilizare îndelungată.
La un consum de 35 W, oferă un flux luminos de aproximativ 4200 lm, cu eficiență energetică ridicată de până la 120 lm/W.
Unghiul de iluminare de aproximativ 105° asigură distribuție uniformă a luminii.
Durata de viață ajunge până la 50.000–72.000 ore, oferind o soluție fiabilă și economică.
| Înălţime | 34 mm |
| Lungimea | 595 mm |
| Lățime | 595 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 1 |
| Tip bec | SMD LED |
| Temperatura de culoare ? | 4000 K |
| Fluxul de lumină | 4200 lm |
| Putere maxima per bec | 35 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | plastic |
| Culoare carcasa | alb |
| Culoare abajur | alb |
| Producător | Ledvance |
| Cod EAN | 4099854188411 |









