Caracteristici generale
| Înălţime | 50 mm |
| Lungimea | 620 mm |
| Lățime | 620 mm |
| Tip dulie | lumina LED incorporata |
| Numar de becuri | 4 |
| Tip bec | SMD LED |
| Temperatura de culoare
?
| 4000 K,
6000 K,
3000 K |
| Fluxul de lumină | 10280 lm |
| Putere maxima per bec | 128 W |
| Gradul de protecţie | I |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Material carcasa | metal |
| Material abajur | plastic |
| Culoare carcasa | alb |
| Culoare abajur | alb |
Alte informații
| Producător | Elmos |
| Cod EAN | 2100001693312 |
Specificațiile și imaginile produsului Plafonieră Elmos 3CCT sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.