| Tip | tăietor manual de țiglă |
| Material | oţel |
| Lungimea de taiere maximă | 1200 mm |
| Adâncime de tăiere | 18 mm |
| Lățimea de tăiere | 5 mm |
| Element de tăiere | rolă |
| Diametru exterior rola | 22 mm |
| Diametrul interior rola | 8 mm |
| Grosimea rolei | 5 mm |
| Greutate | 11.5 kg |
| Producător | Bihui |









