| Tip instalare | de suprafaţă |
| Tip pompă | cu autoamorsare |
| Debit maxim | 7.8 m3/h |
| Adâncimea de submersie | 9 m |
| Putere maximă de aspirare | 46 m |
| Putere | 750 W |
| Calitatea apei | pură |
| Temperatura max. a lichidului | 40 °C |
| Greutate | 13.4 kg |
| Dimensiuni (ÎxLxA) | 191x158x378 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Pedrollo |









