Caracteristici generale
| Tensiune | 12 V |
| Capacitate | 60 Ah |
| Curent de pornire | 460 A |
| Polaritate borne | «0» |
| Poli de racord | «1» |
| Baza bacului | B00 |
| Lungime | 230 mm |
| Lățime | 170 mm |
| Înălțime | 225 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Zap |
Specificațiile și imaginile produsului Acumulatoar auto Zap Plus Japan Cars (560 68) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.