Pneumatică cu clichet KING TONY 1/2, 102 Nm 37435-075 este utilizată în timpul lucrărilor de reparație, precum și în industrie, în producție, permițând nu doar economisirea timpului și a efortului, ci și îmbunătățirea semnificativă a calității și productivității muncii.
Domeniul de aplicare: stații de service auto (STO), ateliere auto, industrie, producție.
| Presiunea de lucru | 6.2 bar |
| Debit de aer | 113 l/min |
| Diametrul suflantei de aer | 1/4" |
| Cuplu | 102 N·m |
| Numărul de rotații | 200 min‾¹ |
| Marimea capului | 1/2" |
| Greutatea | 1.2 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Greutatea brută | 1.3 kg |
| Producător | King Tony |
| Cod EAN | 4712755813762 |









