Caracteristici generale
| Tip | pernă |
| Forma | de U |
| Lungime totală | 260 cm |
| Dimensiuni | 140x75x30 cm |
| Culoare principală | alb |
| Material de suprafață | bumbac |
| Umplere | holofibră |
| Hipoalergenic | da |
Alte informații
| Greutatea brută | 2.01 kg |
| Producător | PernaMea |
| Cod EAN | 9990000004287 |
Specificațiile și imaginile produsului Perna de maternitate PernaMea U sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.