| Tip | set |
| Numărul de elemente | 4 |
| Dimensiuni generale | 360x37 cm |
| Lungimea totală | 360 cm |
| Înălţime | 37 cm |
| Dimensiunile elementului | 120x37 cm, 60x37 cm |
| Culoare | maro |
| Desen | stele |
| Material | bumbac |
| Husa detașabilă | da |
| Fixare | panglici |
| Producător | PernaMea |
| Cod EAN | 2001467000006 |


