| Forma | dreptunghilara |
| Utilizarea | somn |
| Culoare de baza | alb |
| Material husei | microfibră |
| Componenta | fibre siliconizate |
| Antibacteriană | da |
| Hipoalergenic | da |
| Dimensiuni | 70x50 cm |
| Lungime | 70 cm |
| Lățime | 50 cm |
| Greutate | 600 gr |
| Greutatea brută | 0.65 kg |
| Producător | SaltConfort |
| Cod EAN | 5949161650493 |









