| Forma | dreptunghilara |
| Utilizarea | somn |
| Culoare de baza | alb |
| Material husei | microfibră |
| Componenta | fibra poliester tip bilute |
| Duritate | mediu |
| Poziția de somn | universala |
| Antibacteriană | da |
| Hipoalergenic | da |
| Dimensiuni | 70x50 cm |
| Lungime | 70 cm |
| Lățime | 50 cm |
| Numarul în set | 2 |
| Producător | Somnart |
| Cod EAN | 2009997332222, 6420624010584 |









