Caracteristici generale
| Tipul | liniară |
| Numărul de rafturi | 1 |
| Materialul | aluminiu |
| Culoare | negru |
| Lungimea | 30 cm |
| Adîncimea | 10.3 cm |
| Înălțimea | 8.3 cm |
| Tip montare | şurub |
| Greutate | 0.59 kg |
| Instalarea | de perete |
Alte informații
| Producător | Daske |
| Cod EAN | 3701681300508 |
Specificațiile și imaginile produsului Poliţa Daske Skandi Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.