Caracteristici generale
| Tip | portable |
| Putere totală | 40 W |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 6 ore |
| Interfețe | Bluetooth ,
TF card ,
USB ,
AUX ,
USB Type-C |
| Microfon | da |
| Illuminarea | da |
| Baterie | 3000 mAh |
| Dimensiuni | 400x190x265 mm |
| Greutate | 4.4 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007629843 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă Hoco HA8 Ave Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.