Caracteristici generale
| Tip | portable |
| Putere totală | 20 W |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 5 ore |
| Interfețe | Bluetooth ,
FM ,
TF ,
USB ,
AUX ,
TWS |
| Версия Bluetooth | 5.4 |
| Illuminarea | da |
| Baterie | 3000 mAh |
| Dimensiuni | 243x77,5x75 mm |
| Greutate | 0.843 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007666268 |
Specificațiile și imaginile produsului Boxă portabilă Hoco HC40 Luz Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.